Archiv novinek

Štěňátkům je 14 dní

Štěňátkům už je 14 dní. Pomalinku začínají koukat a po krmení, než opět upadnou do sladkého spánku se snaží vrávoravě stavět na nožičky, aby prozkoumaly porodní bednu. Před usnutím ještě "opusinkují" sourozence a pak už hajdy spát, protože až se vzbudí, bude tu máma Ginger, která má pro ně spusta výborného mlíčka.

No a pár profilovek malých mrňousků je tady :o) 


/8. 5. 2018/

MVP Praha

O víkendu se v Praze konala Mezinárodní výstava. No a ač se vše posledních 14 dní točí kolem štěňátek a čas momentálně není mým přítelem, rozhodla jsem se péči o štěňátka na chvilku přenechat rodině a vyrazila jsem s Ivorkou na výstavu. A dobře jsem udělala.

Ivinka sice žádnou pochvalu za předvedení ode mne nedostala, protože měla přání kamarádit se a hrát si s každým pejskem na výstavě a na nějaké předvádění neměla ani myšlenku. Nicméně jsme šťastní, že se potvrdily její kvality a od paní rozhodčí dostala krásný posudek, první místo jak mezi fenami, tak i celkově za nejlepšího mladého a domů jsme nakonec odjeli s V1 a tituly CAJC a BOJ!

Odpoledne jsme navíc dostali báječnou zprávu od paničky Leroye (taťka Ivorky), který úspěšně složil zkoušku IPO2. Vlaďce i Royovi moc gratulujeme!

Nakonec krásná neděle:-)

 


/7. 5. 2018/

Je nám týden

Začíná květen a štěňátkům už je více než týden. Ginger je neskutečně hodná a starostlivá máma. Neustále monitoruje, jestli je v porodní bedně všechno v pořádku.

Udělali jsme pár prvomájových fotek, tak se můžete na prcky podívat.

 


/4. 5. 2018/

Vrh J je na světě

Tak jsme se nakonec dočkali. Ginger o víkendu přivedla na svět svá druhá štěňátka. S termínem porodu si dávala načas, celý týden nás napínala až to vypadalo, že si chce štěňátka nechat jen pro sebe.

Taťka Arne tak může být pyšný na 8 krásných dětí. Holky jsou tentokrát v převaze. 5 je černoznakatých, 1 plavá a 2 plaví kluci.  Podívejte se na první foto po porodu.

 

 


/26. 4. 2018/

Ginger před porodem

Odpoledne jsem vyndala foťák a musela Ginu nafotit. Chudák už se poslední týden sotva valí, štěňátka by měla být každým dnem:-)

Vše je samozřejmě nachystané, tak hlavně, ať vše proběhne hladce.


/17. 4. 2018/

Narozeniny v dubnu

Už brzy se dočkáme dalších dubnových štěňátek. Tento měsíc oslaví narozeniny odchovanci z vrhů D, E a F. Všem přejeme hodně zdraví a spoustu psích radovánek.

Již tradičně přišla zpráva a fotky od paničky Debbie, které tímto moc děkujeme. Debbie minulý týden ve zdraví oslavila 9.narozeniny. Stále ji baví cvičení i procházky. Podívejte, jak si umí užít výlet.


/13. 4. 2018/

Ginger je březí

Dnešní sono potvrdilo březost naší Ginger. Po polovině dubna se tedy můžeme s určitostí těšit na štěňátka.


/11. 3. 2018/

I vrh slaví 1.narozeniny

Přesně před rokem se nám narodila naše plavanda Ivory.

K dnešním 1.narozeninám přejeme Ivorce i všem ostatním sourozencům  z vrhu I všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví!


/5. 3. 2018/

Máme nakryto

Ginger začala začátkem února, dle očekávání, hárat. A protože jsme se rozhodli naplánovat na jaro štěňátka, vyrazili jsme v ideální krycí den na námluvy. Již delší dobu dopředu jsme měli vyhlídnutého ženicha. Vyvoleným je krásný plavý a povahově vyrovnanaý Arne Cordis Paladin. Zhruba za měsíc již budeme vědět, zda se v plovině dubna dočkáme očekávaných štěňátek.

Pokud máte zájem o záznam na štěňátko, neváhejte nás kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz, případně na katveri@seznam.cz , nebo telefonicky na číslo 604 525 887.


/16. 2. 2018/

Ivory a Ibarr na cvičáku

Před Vánocemi jsme přijeli pocvičit a popřát krásné svátky Vlaďce, paničce Leroye, taťky našich štěňátek. Chtěli jsme jí zároveň moc poděkovat, jak se o nás stará:-)

Naše Ivorka s bráškou Ibarrem měli místo cvičení jiné plány a dávali přednost volné zábavě.  


/15. 1. 2018/

Cherron a Vánoce

Šaronek slaví Vánoce.. Děkujeme za krásné zimní fotečky:-)


/10. 1. 2018/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Kateřina Suchomelová
Nová 153
257 44 Netvořice
E-mail: info@katveri-hovawart.cz
            katveri@seznam.cz

Mobil: 604 525 887

Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri