Archiv novinek - rok 2016

Cherron Katveri

Přestože se se Šaronkem a jeho páníčky vídáme pravidelně, vždy jsme rádi za každou novou informaci, kterou dostaneme. Dnes přišly další krásné fotky, tak se podívejte, jak nám fešák zase povyrostl:-)


/6. 10. 2016/

Debbie Katveri FH2 a Šampion Polska

Přišly nám další skvělé zprávy od paničky Debbie. Debbie složila svoji 11 zkoušku a zároveň získala titul Šampion Polska. Máme ohromnou radost a gratulujeme!


/15. 9. 2016/

Cherokee a Chuck

Přidáváme pár fotek Rokyho a Chucka z jejich nového domova:-)

 


/12. 9. 2016/

Hero Katveri DKK 0/0, DLK 0/0

Ohromnou radost nám udělala zpráva od páníčků Hera. Gratulujeme ke zdravým kyčlím a loktům.


/23. 7. 2016/

Cherron doma

Přišly nám první zprávy a fotky od Rona, tak hned přidáváme..

Šaronek (Ron, Rony, Roník..) se naštěstí nestěhoval daleko, tak ho alespoň budeme moci často navštěvovat.    Má super páníčky, kteří rok čekali na své vytoužené štěňátko od nás. Každý týden se pak jezdili dívat, jak Roník roste a nemohli se dočkat, až ho konečně budou mít doma. Moc jim přejeme, ať s ním prožijí spoustu krásných let.

 


/10. 7. 2016/

Poslední foto

                  

                    Chuck                                      Cherokee                                 Cherron


/9. 7. 2016/

Loučení se štěňátky

Máme za sebou očkování, čipování i kontrolu vrhu a tak nadešel ten okamžik, kdy už každý kluk zamíří ke své nové rodině. Letos jsme si štěňátek neskutečně užily. Jednak nám odchov vyšel na ideální termín, kdy jsme mohli trávit venku opravdu celý den a jednak byli kluci jen tři, takže každý měl svoji individuální dávku mazlení, hlazení a hraní, které snad nikdy nekončilo. Tedy když se zrovna nespalo.

Všem štěňátkům přejeme, aby svůj život prožily ve zdraví, v milující rodině a všem novým majitelům hodně radosti a pohody s novým členem rodiny. Zároveň děkujeme za fotky a zprávy, jak se prckové zabydleli.

Podívejte se ještě na pár posledních od nás..


/9. 7. 2016/

Vrh CH 6. týdnů

Dnes je štěňátkům 6. týdnů. Zase to strašně rychle utíká. Není to tak dávno, co kluci začali koukat a batolit se a za 14 dní už se nám rozutečou do svých nový rodin. Jsme letos překvapení, jak jsou všichni kluci strašně hodní a do žádných větších lumpáren se zatím nepouštějí. Možná je to tím horkem, které v posledních dnech bylo, protože jak oni, tak i mamka Vendy se ségrou Ginou se většinu dne chladí na dlažkách a jen ráno a v podvečer se vydávají na výpravy po zahradě.

Opět jsme trochu fotili, tak na ukázku přidáváme pár fotek:

 


/27. 6. 2016/

Klubová výstava Praha

V neděli 26.6. jsme se s naší Ginger zúčastnili Klubové výstavy v Praze - Horních Počernicích. Ještě v sobotu jsme měli trochu obavy z horkého počasí, které v předchozích dnech panovalo, ale večerní bouřka naštěstí přinesla ochlazení, takže výstava nakonec probíhala za ideálního počasí. 

Gina se opět výborně předvedla a v konkurenci 10 fen si vyběhala 1.místo a titul V1CAC

Svoji premiéru měl i Hero, který se v konkurenci 7 psů neztratil a ve třídě mladých se umístil na krásném 3.místě se známkou výborná3. Moc blahopřejeme a děkujeme za prezentaci!


/26. 6. 2016/

Ginger je chovná

Ginger úspěšně absolvovala bonitaci a je chovná!

 


/5. 6. 2016/

Vrh CH 2. týden

Štěňátkům je 14 dní a zatím to vypadá, že budeme mít letos místo kluků Šípkové Růženky. Stále by jen spali a  spali. Už se sice začínají stavět na nožky a otevírat očka, ale moc je to zatím nebaví. Jsou to pořádní buřti, mají 2 kg, tak se není čemu divit. Vendy se jich letos nějak nemůže nabažit, jakoby věděla, že jsou to její poslední štěňátka. Po nakojení už s nim ale nezůstává, nechává je v klidu spát. Její přítomnost by je nyní už rozptylovala.

Opět jsme udělali pár fotek, tak tady jsou na ukázku

 


/31. 5. 2016/

Vrh CH 1. týden

Štěňátka mají za sebou 1. týden života. Bohužel jeden plavý pejsek nás krátce po porodu opustil za Duhový most. Je nám to moc líto. Zbývající tři kluci se ale mají k světu a baší a baští. Vendy se pořád od nich nechce. Jen se proběhne po zahradě a už je zase zpátky v bedně. Není divu, že už všichni mají přes kilo.

Aktualizovali jsme váhovou tabulku, tak ještě pár fotek z dnešního focení..


/23. 5. 2016/

Štěňátka jsou na světě

Vrh CH je na světě!

V pondělí 16.5.2016 se Vendynce narodila 4 krásná štěňátka. Všechno jsou kluci jako buci. 3 jsou plaví a 1 znakatý. Vendynka jako zkušená mamka zvládá vše v pohodě a při počtu 4 kousků se stihne se štěňátky i prospat. Ty se tradičně narodily s pěknými váhami. Nejsou to vůbec žádní drobečkové, průměr na štěňátko byl 680g. Přidáváme foto druhý den po porodu.


/18. 5. 2016/

Svod mladých

V neděli jsem se byla podívat na svod mladých, který se konal v areálu Knížecího rybníka u Tábora. Z našich odchovanců se zúčastnil Hero. Svod mladých splnil s čistým kódem 5/2a. Máme samozřejmě radost a přidáváme i foto ze svodu.

 


/15. 5. 2016/

14 dní do porodu

Už se nám to blíží. Vendy se pomalu kulatí a za dva týdny už budeme vědět, kolik dětí nám přibylo do rodiny. Vše jsme již nachystali, tak teď už jen čekáme:-)

Přijímáme záznamy na štěňátka! 

V případě zájmu o štěňátko po Vendy nás neváhejte kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz

nebo na katveri@seznam.cz, příp. telefonicky na číslo 604 525 887.


/3. 5. 2016/

Falco Katveri

Kromě dalších výstavních úspěchů přidal Falco tento víkend do své sbírky ještě jeden úspěch a to úspěšné složení zkoušky ZM. Od paničky Falca jsme dostali krásné fotky, tak se na pár můžete podívat.

Falco je krásný a šikovný pes a my bychom mu moc přáli, aby ke všem svým počinům přidal ještě ten rodičovský a aby si ho vyhlídla nějaká psí slečna. Podle slov paničky prý poslední dobou nemyslí na nic jiného:-) Tak uvidíme:-)


/2. 5. 2016/

Výstavní den

Minulou neděli jsme se vypravili s Tory (Viktory z Budské samoty) do Českých Budějovicích, kde se konala MVP. Torinka nakonec v mladých neměla přemožitele a vyběhala si tak své první tituly CAJC a BOJ.

Na výstavě bodoval i Falco (Falco Katveri), který si nakonec odnesl CAC, res.CACIB. Moc gratulujeme!

Další skvělá zpráva přišla od Debbie (Debbie Katveri), která si ten samý den vyběhala na výstavě v Polsku v Opole titul CWC. Tím splnila podmínky pro udělení titulu Polský šampion krásy. Debbie si tak nadělila skvělý dárek k již 7.narozeninám, které oslavial minulý měsíc. Také moc gratulujeme!

 

 

 


/2. 5. 2016/

Vendy je březí

Máme to potvrzené, Vendy je březí!

Štěňátka se narodí v polovině května a k odběru budou v červenci.

Přijímáme záznamy na štěňátka! 

V případě zájmu o štěňátko po Vendy nás neváhejte kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz

nebo na katveri@seznam.cz, příp. telefonicky na číslo 604 525 887.


/8. 4. 2016/

Máme nakryto

Vendynka nás znovu všechny přelstila a rozhodla se opět hárat v předstihu. Každopádně krycí listy jsme měli vystavené, takže nic nebránilo tomu, abychom se rozjeli za ženichem. Tentokrát jsme jako tatínka budoucích štěňátek zvolili krásného Arga Lady Marion, který má na svém kontě 5 zkoušek a řadu výstavních úspěchů. Krytí proběhlo naprosto bez problémů, takže pevně věříme, že se opět brzy dočkáme štěňátek.

Předpokládaný termín porodu vychází na polovinu května, termín odběru pak na červenec.

Již nyní přijímáme záznamy na štěňátka z tohoto spojení! 

V případě zájmu o štěňátko po Vendy nás neváhejte kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz, příp. na katveri@seznam.cz, nebo telefonicky na číslo 604 525 887.

 


/20. 3. 2016/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Kateřina Suchomelová
Nová 153
257 44 Netvořice
E-mail: info@katveri-hovawart.cz
            katveri@seznam.cz

Mobil: 604 525 887

Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri