Archiv novinek - rok 2018

NVP Klatovy

Dnes se v Klatovech konala Národní výstava psů. Z našich odchovaců se zúčastnil Ikaros, který vyhrál jak třídu mladých, tak i všechny mladé. Domů si tedy odvezl krásné tituly CAJC a BOJ! Moc gratulujeme!


/1. 7. 2018/

Ivory a Ivanhoe George DKK i DLK 0/0

Tento týden máme super radostnou zprávu. První zrentgenovaní z I vrhu Ivory a Ivanhoe George mají kyčle i lokty v pořádku, DKK 0/0 i DLK 0/0!!


/28. 6. 2018/

Štěňátka doma

Všechna štěňátka už jsou ve svých nových rodinách. Všem štěňátkům přejeme, aby svůj život prožily ve zdraví, v milující rodině a všem novým majitelům hodně radosti a pohody s novým členem rodiny. Zároveň děkujeme za fotky a zprávy, jak se prckové zabydleli.


/24. 6. 2018/

J vrh 7 týdnů

Štěňáka už jsou naočkovaná, načipovaná, mají za sebou kontrolu vrhu. Brzy se všichni rozutečou ke svým novým rodinám. Tak ještě si rychle pohrát se sourozencem...

Na poslední fotky z domova se můžete podívat TADY.

 


/10. 6. 2018/

J vrh 5 týdnů

Další týden utekl a štěňátkům je 5 neděl. Vesele se prohánějí po zahradě, dovádějí se sourozenci a pak se přijdou pomazlit, aby se jim hezky usínalo. Ať už venku pod keřem, na trávě, nebo na terase, pěkně paničce pod židlí, protože tam je bezpečno a hlavně blízko, kdyby bylo potřeba nějaké podrbání. Spaní tak stále vyplňuje převážnou část dne. Ale to bude ještě hodně dlouho.

Když už je na řadě hraní, je potřeba do toho zapojit sourozence a taky mamku a starší ségru Ivorku. Podívat se, jak nám to jde, můžete TADY.

 


/28. 5. 2018/

Štěňátka venku

Na focení si taky ještě musíme zvyknout..

 


/23. 5. 2018/

J vrh 4 týdny

Utíká to utíká a z malých miminek se začínají stávat batolata. Nadobro už opustily porodní bednu a i v porodně už budou trávit čím dál méně času. Zahrada se teď až do odchodu do nové rodiny stane jejich hlavním místem ke zkoumání a dovádění. A protože najsme zastánci různých ohrádek a výběhů, budeme muset počítat s tím, že sem tam nějaká kytička ani letos nepokvete :o)

Podívejte se na první dny venku..


/23. 5. 2018/

MVP Litoměřice

O víkendu jsem se s Ivorkou vypravila do Litoměřic, kde se konala Mezinárodní výstava. Společně s námi se tentokrát zúčastnili i bráškové Ikaros a Ivanhoe George. Naši mlaďoši zazářili a odvezli si domů najen krásné posudky, ale i další tituly do sbírky. Ivory V1, CAJC, BOJ, Ikaros V1, CAJC, George V2.

Velká gratulace páníčkům Ikara i Georgika:-)


/22. 5. 2018/

Štěňátkům je 14 dní

Štěňátkům už je 14 dní. Pomalinku začínají koukat a po krmení, než opět upadnou do sladkého spánku se snaží vrávoravě stavět na nožičky, aby prozkoumaly porodní bednu. Před usnutím ještě "opusinkují" sourozence a pak už hajdy spát, protože až se vzbudí, bude tu máma Ginger, která má pro ně spusta výborného mlíčka.

No a pár profilovek malých mrňousků je tady :o) 


/8. 5. 2018/

MVP Praha

O víkendu se v Praze konala Mezinárodní výstava. No a ač se vše posledních 14 dní točí kolem štěňátek a čas momentálně není mým přítelem, rozhodla jsem se péči o štěňátka na chvilku přenechat rodině a vyrazila jsem s Ivorkou na výstavu. A dobře jsem udělala.

Ivinka sice žádnou pochvalu za předvedení ode mne nedostala, protože měla přání kamarádit se a hrát si s každým pejskem na výstavě a na nějaké předvádění neměla ani myšlenku. Nicméně jsme šťastní, že se potvrdily její kvality a od paní rozhodčí dostala krásný posudek, první místo jak mezi fenami, tak i celkově za nejlepšího mladého a domů jsme nakonec odjeli s V1 a tituly CAJC a BOJ!

Odpoledne jsme navíc dostali báječnou zprávu od paničky Leroye (taťka Ivorky), který úspěšně složil zkoušku IPO2. Vlaďce i Royovi moc gratulujeme!

Nakonec krásná neděle:-)

 


/7. 5. 2018/

Je nám týden

Začíná květen a štěňátkům už je více než týden. Ginger je neskutečně hodná a starostlivá máma. Neustále monitoruje, jestli je v porodní bedně všechno v pořádku.

Udělali jsme pár prvomájových fotek, tak se můžete na prcky podívat.

 


/4. 5. 2018/

Vrh J je na světě

Tak jsme se nakonec dočkali. Ginger o víkendu přivedla na svět svá druhá štěňátka. S termínem porodu si dávala načas, celý týden nás napínala až to vypadalo, že si chce štěňátka nechat jen pro sebe.

Taťka Arne tak může být pyšný na 8 krásných dětí. Holky jsou tentokrát v převaze. 5 je černoznakatých, 1 plavá a 2 plaví kluci.  Podívejte se na první foto po porodu.

 

 


/26. 4. 2018/

Ginger před porodem

Odpoledne jsem vyndala foťák a musela Ginu nafotit. Chudák už se poslední týden sotva valí, štěňátka by měla být každým dnem:-)

Vše je samozřejmě nachystané, tak hlavně, ať vše proběhne hladce.


/17. 4. 2018/

Narozeniny v dubnu

Už brzy se dočkáme dalších dubnových štěňátek. Tento měsíc oslaví narozeniny odchovanci z vrhů D, E a F. Všem přejeme hodně zdraví a spoustu psích radovánek.

Již tradičně přišla zpráva a fotky od paničky Debbie, které tímto moc děkujeme. Debbie minulý týden ve zdraví oslavila 9.narozeniny. Stále ji baví cvičení i procházky. Podívejte, jak si umí užít výlet.


/13. 4. 2018/

Ginger je březí

Dnešní sono potvrdilo březost naší Ginger. Po polovině dubna se tedy můžeme s určitostí těšit na štěňátka.


/11. 3. 2018/

I vrh slaví 1.narozeniny

Přesně před rokem se nám narodila naše plavanda Ivory.

K dnešním 1.narozeninám přejeme Ivorce i všem ostatním sourozencům  z vrhu I všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví!


/5. 3. 2018/

Máme nakryto

Ginger začala začátkem února, dle očekávání, hárat. A protože jsme se rozhodli naplánovat na jaro štěňátka, vyrazili jsme v ideální krycí den na námluvy. Již delší dobu dopředu jsme měli vyhlídnutého ženicha. Vyvoleným je krásný plavý a povahově vyrovnanaý Arne Cordis Paladin. Zhruba za měsíc již budeme vědět, zda se v plovině dubna dočkáme očekávaných štěňátek.

Pokud máte zájem o záznam na štěňátko, neváhejte nás kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz, případně na katveri@seznam.cz , nebo telefonicky na číslo 604 525 887.


/16. 2. 2018/

Ivory a Ibarr na cvičáku

Před Vánocemi jsme přijeli pocvičit a popřát krásné svátky Vlaďce, paničce Leroye, taťky našich štěňátek. Chtěli jsme jí zároveň moc poděkovat, jak se o nás stará:-)

Naše Ivorka s bráškou Ibarrem měli místo cvičení jiné plány a dávali přednost volné zábavě.  


/15. 1. 2018/

Cherron a Vánoce

Šaronek slaví Vánoce.. Děkujeme za krásné zimní fotečky:-)


/10. 1. 2018/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Kateřina Suchomelová
Nová 153
257 44 Netvořice
E-mail: info@katveri-hovawart.cz
            katveri@seznam.cz

Mobil: 604 525 887

Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri