Archiv novinek - rok 2021

PF 2022


/31. 12. 2021/

N - vrh 5,5 týdne

Sluníčko krásně hřálo, takže dneska opět pár fotek ze štěněcího dovádění..

Všechna štěňátka jsou již v tuto chvíli zadaná.


/18. 12. 2021/

N - vrh 5. týden

I když máme polovinu prosince, počasí je naštěstí milosrdné a tak mohou štěňátka trávit čas venku. Většinu dne sice pořád hodně spí, ale když je ten správný čas, dokážou to na zahradě už pěkně rozbalit.

Jeden plavý kluk svoji milující rodinu stále hledá! Odběr bude na přelomu roku....Vánoce 2021.

Pokud máte zájem o štěňátko, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo 604 525 887, nebo písemně na info@katveri-hovawart.cz případně katveri@seznam.cz


/14. 12. 2021/

N - vrh 4. týden

Štěňátkům je měsíc, tak jsme se rozhodli udělat pár profilovek do alba...

Jeden plavý kluk svoji milující rodinu stále hledá! Odběr bude na přelomu roku....Vánoce 2021.

Pokud máte zájem o štěňátko, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo 604 525 887, nebo písemně na info@katveri-hovawart.cz případně katveri@seznam.cz

 


/7. 12. 2021/

N - vrh 3. týden

Prckům jsou 3 týdny a mezitím udělali velký pokrok. Všichni koukají, začínají si hrát, mají za sebou první odčervení a také okusili svoji první baštu. Mamka Ivory má konečně velký apetit, takže zvládne i 7 krmení za den. Všechno jí jde zaručeně do mlíčka, protože štěňátka jsou spokojená a krásně přibývají. Váhy se přehouply přes 2kg, což je při počtu 10 štěňátek super. Návštěvy už se hlásí o přijetí, tak ještě honem něco naspat...

Jeden plavý andílek svoji milující rodinu stále hledá! Odběr bude na přelomu roku....Vánoce 2021.

Pokud máte zájem o štěňátko, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo 604 525 887, nebo písemně na info@katveri-hovawart.cz případně katveri@seznam.cz

 


/30. 11. 2021/

N - vrh 2. týden

Přehoupl se druhý týden a už nám to začíná koukat na svět. Vratké nožky zatím moc neposlouchají, ale mámino mlíčko jde k duhu a tak zanedlouho získají jistotu a budou se prohánět se sourozenci. Zatím se prý na to ale musí ještě pořádně vyspat. 

Pokud máte zájem o štěňátko, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo 604 525 887, nebo písemně na info@katveri-hovawart.cz případně katveri@seznam.cz


/23. 11. 2021/

N - vrh 1.týden

Je to právě týden, co se nám narodilo 10 malých uzlíčků. Ivory je neskutečná máma a prckové celý den jen baští a blaženě spí. Jeden plavý pejsek stále čeká na ty nej páníčky!

 


/17. 11. 2021/

Lilly Princess

Dneska si dovolím trochu chlubení... Ivorky dcera z loňského vrhu Lilly Princess se blýskla na výstavě v rakouském Groß-Enzersdorf a přivezla si domů dva poháry a tituly Vítěz třídy a Vítěz dne!


/17. 11. 2021/

N - vrh je na světě

A je to tady...v úterý jsme přivítali na svět 10 krásných miminek ve složení 6 kluků (3čzn, 3pl) a 4 holky (3čzn, 1pl). Porod proběhl bez problémů, Ivorka je naprosto úžasná máma a štěňátka se mají čile k světu.  Mamka Ivory a taťka Dream na ně můžou být náležitě pyšní. Tak hodně zdraví, děti naše!


/12. 11. 2021/

Březost potvrzena!

A máme to potvrzené. Naše úžasná Ivory Katveri a fešák Dream Black Prim se v listopadu stanou rodiči N-vrhu. Ze štěňátek se tedy budeme těšit celý vánoční čas a do nových domovů budou moci zamířit na přelomu roku.

Zde jeden snímek z ultrazvuku a naše těšení:-)

 


/2. 10. 2021/

Máme nakryto

Ivory se rozhodla, že nás bude s háráním napínat celé prázdniny. Nyní zřejmě usoudila, že už je ten správný čas, abychom vyrazili za ženichem. Vybrala jsem pro ní fešáka z jižních Čech a věřila, že se budou sobě navzájem líbit. Dream Black prim je krásný znakatý pes skvělého exteriéru s úžasnou vyrovnanou povahou, zrovna tak, jako Ivorka. Ta byla hned z prvního setkání doslova nadšená, že div nedělala radostí salta ve vzduchu. Krytí se tedy podařilo, takže pokud vše bude probíhat v pohodě, v listopadu se můžeme těšit na štěňátka. Do nových domovů tak budou moci zamířit přímo na Vánoce.

Pokud máte zájem o rezervaci na štěňátko, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslo 604 525 887, nebo na info@katveri-hovawart.cz případně katveri@seznam.cz


/8. 9. 2021/

Lilly Princess DKK i DLK 0/0

Přišla nám úžasná zpráva... Princezna Lilly a první RTG z L-vrhu DKK i DLK 0/0!
Výlet do HK se tedy vydařil, jen únava prý byla veliká...


/2. 9. 2021/

Svod mladých Uhříněves

Koncem prázdnin se v Praze Uhříněvsi konal svod mladých. S našimi M-ky jsme se sešli všichni pěkně pohromadě... Maverick, Merlin, Messi, Marianne, Marion, Maureen, Melaire a Locika. Děkuji všem za účast a zase někdy příště.


/1. 9. 2021/

Svod mladých Soběslav

Dnes se v Soběslavi konal svod mladých a tak jsme měli možnost se po dlouhé době potkat na hovi akci. Svodu se zúčastnilo i 5 našich mlaďasů z L-vrhu a všichni dopadli na výbornou. Kromě bezvadných posudků exteriéru mi hroznou radost udělaly hlavně kontaktní, vyrovnané, nekonfliktní povahy u všech našich štěňátek. Lerry, Leonardo, Lilly Princess, Loreline a Loreal....Ivory a Bono mohou být na své děti náležitě pyšní. Všem děkuji za účast a těším se na další společnou akci.


/29. 5. 2021/

Poslední doma

Jako by to bylo včera, co jsme s napětím očekávali příchod každého nového štěňátka. Než jsme se stačili otočit, 2 měsíce utekly, prckové vylétli z rodného hnízda a právě se zabydlují v nových rodinách. Přejeme všem štěňátkům dlouhý a šťasný psí život a novým majitelům hodně radosti s novým členem rodiny.
Takhle si chlupáči užívali své poslední společné hrátky se sourozenci.. samozřejmě pod dozorem mamky Ginger a ségry Ivory.

/16. 3. 2021/

M - vrh 6 týdnů

O víkendu to bylo 6 týdnů, co Ginger přivedla na svět svá štěňátka. Mazlení a hraní je na denním pořádku a návštěvy budoucích majitelů byly pro všechny příjemné zpestření. Prckové mezitím zdesetinásobili porodní váhu a průměrná váha tedy dělá 6,20kg. Mimochodem Messi už má 7kg, tak možná mu začneme říkat Otesánek :-)


/1. 3. 2021/

M - vrh 5 týdnů

Sluníčko táhne ven a výpravy za dobrodružstvím jsou povoleny, tak proč toho nevyužít. Nakonec je ale přece jen potřeba načerpat sílu na další zážitky..


/20. 2. 2021/

Poprvé venku

Prckům je měsíc, o víkendu ještě mrazy a venku stále zbytky sněhu, ale sluníčko už se hlásí, tak samozřejmě nešlo odolat a vytáhlo nás i se štěňátky ven. Podívejte se na naše první venku..


/16. 2. 2021/

M-vrh 3,5 týdne

Holky Melaire, Maureen, Marianne, Marion a Marseille a kluci Maverick, Merlin a Messi....udržet tu bandu chvíli na místě je nadlidský výkon. Něco mi říká, že modeling nebude jejich disciplína, takže i když to není jako od profíka, pár dlaších profilovek do alba je přece jen potřeba.


/11. 2. 2021/

M - vrh 3. týden

O víkendu to byly 3 týdny a prckové mezitím udělali velký pokrok. Všichni koukají, začínají si hrát, mají za sebou první odčervení a také okusili svoji první baštu. Přestože spánek a mámy mlíčko je pořád TOP, je tolik věcí, co vypadá lákavě a stojí za to okusit. Porodní bedna už začíná být těsná, takže je čas začít objevovat. Na to je ale třeba se pořádně vyspat....


/8. 2. 2021/

M - vrh 2.týden

O víkendu to bylo 14 dní co Ginger přivedla na svět svoje štěňátka. Všichni už koukají, začínají si hrát a na vratkých nožičkách se snaží prozkoumat porodní bednu. Přesto je stále hlavní náplní dne jídlo a spánek.


/1. 2. 2021/

První profilovky M-vrh

Trochu focení a každé štěňátko už má založenou složku a v ní svoji první profilovku:-)

Všechna štěňátka jsou již v tuto chvíli zadaná.


/26. 1. 2021/

M-vrh 1. týden

Prckům už je týden a začínají být pěkní cvalíci. Máma Ginger má mlíčka dost, takže baští a spí a spí a baští...tak jak to má být.


/23. 1. 2021/

M - vrh je na světě

O víkendu přivedla Ginger na svět 8 krásných miminek ve složení 5 holek (3 černé se znaky, 2 plavé) a 3 kluci (1 černý se znaky a 2 plaví). Porod proběhl bez problémů a štěňátka se mají čile k světu. Ginger je vzorná a zkušená máma. Všechna štěňátka jsou již v tuto chvíli zadaná. 


/20. 1. 2021/

Den "D" se blíží

V porodně je dobře. Panička všechno nachystala, takže miminka už se klidně můžou klubat na svět. Je tu teploučko, ohrádka tak akorát a dokonce i postel, aby měla panička kde spát, až bude potřeba. Prozatím si ale ještě na chvilku lehneme, protože potom už budeme mít obě napilno.

 


/15. 1. 2021/

Zimní procházka

Sice není nasněženo, takže to nemá tu správnou zimní atmosféru, ale přesto jsme s holkama vyrazili se o svátcích trochu provětrat...

 


/1. 1. 2021/

PF 2021


/1. 1. 2021/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Kateřina Suchomelová
Nová 153
257 44 Netvořice
E-mail: info@katveri-hovawart.cz
            katveri@seznam.cz

Mobil: 604 525 887

Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri