Archiv novinek - rok 2015

PF 2016

Zdraví, štěstí, lásku, pozitivní energii a pohodu po celý rok 2016

přeje všem CHS Katveri


/31. 12. 2015/

Krásné Vánoce

Rok utekl, jsou tu opět vánoční svátky. Moc jsme se těšili na štěňátka, ale ty zatím nebudou. Uvidíme, co přinese rok následující. Necháme se překvapit..


/23. 12. 2015/

Máme nakryto

O víkendu jsme s Vendy vyrazili za ženichem. Ke krytí jsme vybrali krásného znakatého Beatla z Nerudovky.

Krytí proběhlo úspěšně, takže nyní už budeme jen s napětím očekávat, zda vzájemné zalíbení potvrdí březost Vendy.

Přibližně za 3 týdny pojedeme s Vendynkou na sono, které nám ukáže, jestli se můžeme těšit na štěňátka. Předpokládaný termín porodu nám vychází na Štědrý den, takže pokud vše klapne, bude po stromečkem pěkně veselo:-)

Již nyní přijímáme záznamy na štěňátka z tohoto spojení! 

V případě zájmu o štěňátko po Vendy nás neváhejte kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz, příp. na katveri@seznam.cz, nebo telefonicky na číslo 604 525 887.


/26. 10. 2015/

Debbie Katveri

Opět nám přišly od Debbie a její paničky nové zprávy a také krásné fotky, na které se můžete podívat s námi. Holkám se tentokrát povedlo úspěšně složit další zkoušku, za což moc gratulujeme!


/26. 10. 2015/

Vendy hárá

Jak už to ve smečkách bývá, jedna holka začne hárat a zanedlouho po ní i ostatní. Tak se stalo i u nás. Ginger má své nejlepší dny a Vendy, aby nezůstala pozadu, si pospíšila a také začala hárat.

Příští týden nejprve pojedeme s Vendy na odběr krve na progesteron, abychom určili optimální den ke krytí a pak už můžeme směle vyrazit za ženichem. Pokud bude krytí úspěšné a následně bude vše probíhat tak, jak má, můžeme mezi vánočními svátky očekávat narození štěňátek. 

Již nyní přijímáme záznamy na štěňátka po Vendy.

V případě zájmu o štěňátko po Vendy nás neváhejte kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz, příp. na katveri@seznam.cz, nebo telefonicky na číslo 604 525 887.


/14. 10. 2015/

Ginger Český Junior Šampion

Dne 5.8.2015 byl naší Ginger udělen titul Český Junior Šampion. Máme samozřejmě radost a budeme se s Ginou snažit o další výstavní úspěchy.


/13. 10. 2015/

Debbie Katveri

Přidáváme pár fotek "Zlatušky Debbie" a zároveň bychom chtěli poděkovat její paničce Kristýnce za všechnu péči, lásku a krásný vztah, který s Debbie mají.

 


/12. 10. 2015/

Ginger - DKK 0/0, DLK 0/0

Dnes jsme se s Ginou vypravili do Hradce Králové na rentgen kyčlí a loktů. K naší velké radosti je vše v pořádku a výsledek v obou případech negativní!!


/1. 6. 2015/

Henessie Katveri

Po 2 měsících konečně přišly průkazy původu na štěňátka a tak jsem si o víkendu udělala výlet za Henessie, abych PP předala osobně. Nesinka se hned vrhla na přinesený dárek..provazový uzel, o který se neustále tahala. Zároveň jsem udělal pár fotek, tak se na pár podívejte.


/31. 5. 2015/

Henri Katveri

Další zprávy a nové fotky nám přišly od páníčků Henriho. Moc děkujeme a přidáváme do alba i na ukázku.


/31. 5. 2015/

Victory z Budské samoty

Do naší velké psí rodiny na Budské samotě přibyla další psí slečna Victory. Už teď umí krásně pózovat..


/30. 5. 2015/

Hawkey Katveri

Dneska přišly další fotky našich štěňátek z H-vrhu. Moc děkujeme páníčkům a na ukázku se podívejte, jaký je Hawkey fešák.

 


/30. 5. 2015/

MVP Litoměřice

Výstavní sezóna pokračuje a s tím i naše výlety s Ginou. Dnes jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích a opět úspěšně. Ginger zvítězila jak ve třídě mladých, tak i v boji o nejlepšího mladého plemene. Do sbírky tak přidala druhý titul CAJC a BOJ!! Posuzoval pan Dr.Levente Miklós z Maďarska.


/24. 5. 2015/

Speciálka HW Knížecí rybník

V polovině května se v areálu Knížecího rybníka u Tábora konala Speciální výstava HW.  Jako již tradičně měla i tato speciálka silnou účast ve všech třídách. Celkem bylo přihlášeno 118 psů.

Posuzovali Elena Škvařilová (A), Stefan Damer (D), Jana Svobodová-Halbrštátová

Ginger zabojovala, zvítězila ve třídě mladých a nakonec i v boji o titul nejlepší mladý plemene. Domů si tak odvezla své první tituly CAJC a BOJ!! Máme ohromnou radost a jsme zvědaví, jak se ukážeme na další výstavě..


/17. 5. 2015/

MVP České Budějovice

V dubnu se v Českých Budějovicích zúčastnil Mezinárodní výstavy psů náš odchovanec Falco Katveri. Ve třídě otevřené suveréně zvítězil a k titulu CAC navíc ještě přidal CACIB  a BOB!!

Moc blahopřejeme k dalšímu úspěchu a děkujeme za výbornou prezentaci CHS!

 


/14. 5. 2015/

Štěňátka na Budech

Štěňátkům na Budské samotě už je 7 týdnů. Novou rodinu stále hledají 2 volní kluci!

V případě zájmu volejte na tel. 737 727 856 nabo pište na cernahov@seznam.cz .

Více informací o V-vrhu naleznete na webu CHS Z Budské samoty.

 


/4. 5. 2015/

MVP Praha

Dnes jsme se s Ginou zúčastnili Mezinárodní výstavy v Praze. Ve třídě mladých nakonec obsadila druhé místo s hodnocením V2. Posuzovala paní rozhodčí Anna Kochan z Polska.


/3. 5. 2015/

Štěňátka na Budské samotě

Před 14 dny přivedla na svět svá první štěňátka Ruby z Budské samoty. A počtem rozhodně nešetřila. 9 černoznakatých štěňátek ve složení 5 kluků a 4 holky je pro novopečenou maminku pořádná porce. 

V případě zájmu o štěňátka volejte na tel. 737 727 856 nabo pište na cernahov@seznam.cz .

Více informací o V-vrhu naleznete na webu CHS Z Budské samoty.


/31. 3. 2015/

Hero Katveri

Dostali jsme první fotky Herouška v novém domově. A jak je vidět, všem doma začnou práce na zahradě:-) Děkujeme za zprávičky! 


/30. 3. 2015/

Loučení

Všechna štěňátka už jsou ve svých nových domovech. Jenom Hillary (Laruška) bude muset ještě chvilku počkat, než se jí její páníčci vrátí z dovolené. Do té doby bude řádit a hrát si se starší ségrou Ginou a mamkou Vendy. Pak už i ona začne další etapu svého života.

Všem štěňátkům přejeme, aby svůj život prožily ve zdraví, v milující rodině a všem novým majitelům hodně radosti a pohody s novým členem rodiny. Zároveň děkujeme za fotky a zprávy, jak se prckové zabydleli.

 


/30. 3. 2015/

Štěňátka 7 týdnů

Opět to uteklo jako voda. Teprve nedávno přišly na svět a už je čas loučení. Štěňátkům je 7 týdnů a v průběhu následujících dní odejdou do svých nových rodin. Od zítřka už si pro malé prcky začnou jezdit jejich noví páníčci. Bude to opět týden loučení a smutnění.

Podívejte se na jedny z posledních fotek u nás.


/11. 3. 2015/

Rosteme

Už je nám pět týdnů. Rosteme a jsou z nás fešáci..

 


/24. 2. 2015/

Štěňátkům je 14 dní

Je to 14 dní, co se Vendynce narodilo pět krásných znakatých štěňátek. Prozatím ještě celý den prospí, ale už se začínají stavět na nožičky a pomalinku otvírají oči. Nebude to dlouho trvat a celodenní spánek obohatí o první hrátky se sourozenci. Opět jsme vzali do ruky foťák a pokusili se zachytit, jak prckové povyrostli. Každé štěňátko už má navíc v záložce odchovy svoji složku, kam budeme postupně přidávat nové fotky.


/4. 2. 2015/

Štěňátka jsou na světě

Štěňátka jsou na světě. Vendy přivedla na svět 5 krásných štěňátek ve složení 3 kluci černí se znaky a 2 holky černé se znaky. Porod proběhl v pořádku a štěňátka se mají čile k světu. Vendy je úžasná máma a vzorně se o prcky stará.


/22. 1. 2015/

Termín se blíží

Termín porodu se nezadržitelně blíží a Vendy je čím dál mazlivější. Puberťačka Gina sice neustále vyzývá mamku ke hře, ale Vendy už o hraní nemá zájem a nanejvýš se jde přesvědčit, že je v okolí vše v pořádku a může opět zaujmout své místo na koberci na zápraží.

Udělali jsme si ještě před porodem foto holek.  Podívejte se na dvě z nich.

 


/20. 1. 2015/

PF 2015


/1. 1. 2015/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Kateřina Suchomelová
Nová 153
257 44 Netvořice
E-mail: info@katveri-hovawart.cz
            katveri@seznam.cz

Mobil: 604 525 887

Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri