Archiv novinek - rok 2017

Bráškové z CH vrhu

Přidáváme pár fotek našich odchovanců Šarona (Cherron), Rokyho (Cherokee) a Chucka.


/1. 6. 2017/

Ivory zůstává

Pět let jsme si museli počkat, ale nakonec jsme se přece jen dočkali. Konečně se ve vrhu narodila plavá holka! Už od samého začátku tedy bylo jasné, že musí zůstat doma.

No a tady je náš benjamínek Ivorka..

 


/8. 5. 2017/

Štěňátka v novém domově

Dva měsíce péče, starání, ale samozřejmě i hraní a mazlení strašně rychle uteklo a všechna štěňátka už jsou v tuto chvíli u svých nových páníčků, svojí nové rodiny. 

Všem štěňátkům přejeme, aby svůj život prožily ve zdraví, v milující rodině a všem novým majitelům hodně radosti a pohody s novým členem rodiny. Zároveň děkujeme za fotky a zprávy, jak se prckové zabydleli.

Podívejte se na fotky z jejich nového domova.

 


/6. 5. 2017/

Vrh I 7. týden

Štěňátka dovršila 7. týdnů. Mají za sebou očkování, čipování i kontrolu vrhu. Nyní už jsou připraveni odejít ke své nové rodině. Zatím si ale stále užívají s mamkou a sourozenci. Vše jsme opět zdokumentovali, tak se můžete s námi potěšit.


/26. 4. 2017/

Vrh I 5. týden

Porodna se během krátké doby změnila už jen v útočiště při krmení. Štěňátka tráví celý den volně na zahradě a i v noci už odmítají nocovat uvnitř. Prostě venkovní psi. Jak by také ne, když je venku tolik možností ke zkoumání a dovádění. Prozatím je jejich řádění milosrdné, ale každý den je znát a výpravy za dobrodružstvím častější.

Dodatečně přidáváme pár novějších fotek našich chlupatých lumpíků.


/12. 4. 2017/

Vrh I 4. týden

Štěňátka už opustila porodní bednu a čím dál víc času tráví hraním a zkoumáním všeho nového. Zatím se jen rozhlížejí a očuchávají, ale za pár dní už budou jejich výpravy za dobrodružstvím spojené s lumpárnami a okusováním všeho možného na zahradě. Postupně už jezdí návštěvy na štěňátka. O víkendu se na nás přijela podívat i panička taťky Leroye a každému štěňátku přivezla krásný balíček, který přidáme k výbavičce. Moc děkujeme.

No a protože bylo o víkendu krásně, vzali jsme do ruky foťák a udělali opět pár nových fotek. Podívejte se, jak štěňátka za 14 dní povyrostla.

 


/5. 4. 2017/

Vrh I 2. týden

Štěňátkům jsou dva týdny a zatím stále hlavně spí a jí. Ginger už s nimi netráví v bedně celý den jako v prvním týdnu, to aby si sama trochu odpočinula. Zato když se jde na spáče podívat, je celá banda okamžitě vzhůru a dožaduje se jídla. Naštěstí má Ginger dost mlíčka, tak jsou spokojení a hodní. Pomalu začínají koukat na svět a navzájem se očuchávat, olizovat a navazovat první kontaky se sourozenci. Brzy je to ale unaví a opět se ponoří do sladkého spánku. Podívejte se, jak nám mamánci rostou.

 


/20. 3. 2017/

Vrh I 1. týden

Štěňátkům je týden a zatím samozřejmě spí a spí. Ginger je neuvěřitelně mateřská, pořád je opečovává a nehne se od nich. Mléka má evidentně hodně, protože z obříků rostou malí otesánci. Není divu, vůbec nepláčou a chrní  natažení vedle sebe nebo rozvalení s bříškem nahoru.

Doplnili jsme váhovou tabulku a přidávámě další fotky:

 


/12. 3. 2017/

Štěňátka jsou na světě

Štěňátka jsou na světě! V neděli 5.3.2017 Ginger přivedla na svět svoje první štěňátka. Dlouho jsme si mysleli, že se jí to s bříškem musí líbit, protože do poslední chvíle dělala jako že se nechumelí a nic nám neukáže. Nakonec jsme se přece jen dočkali pěti krásných obříků s průměrnou porodní váhou 680g . Tři kluci jsou znakatí, jedna holka znakatá a jedna plavá.

Podívejte se na první fotky.

 


/10. 3. 2017/

Březost potvrzena

Dnes jsme byli s Ginger na sonu, které potvrdilo, že se začátkem března můžeme těšit na štěňátka.

Byl to takový hezký dárek ke 3.narozeninám, které právě dnes Gina a celý vrh "G" slaví.

Velká gratulace všem!


/25. 1. 2017/

Máme nakryto!

Nový rok jsme přivítali sice trochu netradičně, ale o to víc nás těší, že náše novoroční návštěva za ženichem dopadla na výbornou. Pokud nám bude příroda i nadále nakloněna, můžeme se v březnu těšit na štěňátka po naší Ginger. Tatínkem štěňátek bude krásný a povahově skvělý Leroy v.d. Hofreite. U štěňátek očekáváme výborný exteriér, pracovní předpoklady a vyrovnané povahy.

Již nyní přijímáme záznamy na štěňátka z tohoto spojení.

 Pokud máte zájem o záznam na štěňátko, neváhejte nás kontaktovat na info@katveri-hovawart.cz, případně na katveri@seznam.cz , nebo telefonicky na číslo 604 525 887.


/1. 1. 2017/

PF 2017

Zdraví, štěstí, lásku, pozitivní energii a pohodu po celý rok 2017

přeje všem CHS Katveri


/1. 1. 2017/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Kateřina Suchomelová
Nová 153
257 44 Netvořice
E-mail: info@katveri-hovawart.cz
            katveri@seznam.cz

Mobil: 604 525 887

Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri