Archiv novinek - rok 2022

Březost potvrzena

Máme potvrzeno... P-vrh bude! Ježíšek nám dnes nadělil krásný dárek v podobě potvrzení březosti naší Ivorky. Začátkem února se tak dočkáme chlupaté nadílky. Štěňátka budou k odběru na přelomu března/dubna 2023.

Pokud máte zájem o rezervaci na štěňátko, neváhejte nás kontaktovat na čísle 604 525 887 nebo na info@katveri-hovawart.cz případně katveri@seznam.cz


/28. 12. 2022/

Máme nakryto

O víkendu jsme se s Ivorkou vydali na Slovensko za úžasným Leroyem Aldeon a byla to láska na první pohled. Leroye jsem si vybrala pro jeho nesporné kvality. Je to nádherný znakatý pes s výbornou vyrovnanou povahou. S páníčkem se věnují jak všestrannému výcviku, tak i záchranařině a canisterapii. Mezi svátky ještě pojedeme na sono, abychom se ujistili, že zalíbení, které Leo s Ivorkou v sobě našli, nezůstane bez následků. Pokud vše bude probíhat podle plánu, začátkem února přivítáme na svět vrh-P. Odběr bude vycházet na přelom března/dubna 2023.

Pokud máte zájem o rezervaci na štěňátko, neváhejte nás kontaktovat na čísle 604 525 887 nebo na info@katveri-hovawart.cz případně katveri@seznam.cz


/5. 12. 2022/

Svod mladých Kolín

Mlaďoši se nám přijeli ukázat na svod do Kolína. Z vrhu-N dorazili Nero, Nathan, Nadine Elizabeth a z vrhu-O půlroční Ora Gina a Ozzy. Všem moc děkuji a těším se na další akci..


/2. 10. 2022/

Klubová výstava Samopše

O víkendu jsme se sešli v Samopších na klubovce. Vystavit se přijeli 4 naši zástupci. Přísná a trochu svérázná rozhodčí paní Grete Oprendek nedala výbornou zadarmo a tak i velmi dobrá byla de facto úspěch. Ohromnou radost mi udělala Locika (Roxi), která získala ve třídě otevřené známku V2 a titul Res.CAC, Nero ve třídě mladých VD4 (výborná pouze 1), Maureen D za široký postoj, Messi VD3 (v této třídě byla 5x známka dobrá a nebyla zadaná ani jedna známka výborná!) I přestože byl pouze 1 kruh a posuzování bylo dlouhé, počasí se vydařilo a užili jsme si krásný slunečný den. Všem moc děkuji za úspěch, předvedení a těším se na další setkání.


/26. 9. 2022/

O - vrh rozloučení

Než štěňátka vylétla z rodného hnízda, rozhodla jsem se ještě naplánovat poslední focení. Tímto bych chtěla moc poděkovat Kubovi a Martině za úžasné fotky štěňátek, super strávený čas i opět profesionálně odvedenou práci. Už se těším další spolupráci. Všem štěňátkům přeji krásný a dlouhý život v milující rodině a jejich páníčkům hodně radosti s novým členem rodiny.


/15. 5. 2022/

Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora

Speciální výstava Knížecí rybník u Tábora...objednané počasí a krásně strávený den.
Výstavy se zúčastnilo 5 našich dětí a do jednoho mi udělaly velkou radost. Nejenže si všechny odnesly známku výborná, ale i krásný posudek.
Rozhodčí: Marco Mummeshohl (DE), Milan Plundra (CZ)
Třída dorostu - Nero VN3
Třída mladých - Merlin V
Mezitřída - Lerry V4
Mezitřída - Loreline V3
Třída otevřená - Lilly Princess V
Moc všem děkujeme za prezentaci a gratulujeme k úspěchu. Bylo super se s vámi všemi zase potkat.

/14. 5. 2022/

O - vrh 7. týden

Kluci Odin, Oliver, Ort, Ozzy a holky Odetta a Ora Gina už mají za sebou očkování, čipování i kontrolu vrhu. Všechno v naprostém pořádku, takže velká spokojenost. Období štěňátek nám tak pomalu končí a jako vždy říkám, že to opět hrozně rychle uteklo... včera 7 neděl a za týden už budou všichni odcházet ke svým novým rodinám. Jen Odin, který zamíří na Východní Slovensko se do svého nového domova rozjede ještě o týden později. Už teď má 8 kilo, tak jsem zvědavá, jestli ho za těch 14 ještě unesu. Měla jsem v plánu udělat nějaké profilovky, ale udržet tu bandu na místě byl nadlidský výkon


/9. 5. 2022/

O - vrh 6. týden

Naše prvomájové štěstí:-)


/1. 5. 2022/

O - vrh 5. týden

Miminům je 5 týdnů a začíná to tu být jeden větší otesánek než druhý.. všichni přes 5 kilo, největší kluk při dnešním vážení už 5,5kg. No a protože se umoudřilo počasí a konečně to venku začíná vypadat jako jaro, šlo udělat pár fotek v akci... a že těch dobrodružství na zahradě je..


/27. 4. 2022/

O - vrh 4. týden

Někdo chodí po pomlázce a někoho těší zůstat prostě doma... A divíte se, když máte doma taková jarňátka? Takhle jsme svátky jara oslavili my :-)


/18. 4. 2022/

O - vrh 3. týden

Jsou nám 3 týdny...koukáme, chodíme a začínáme si hrát.. Je nádherné pozorovat jejich první náznaky her. Ginger má stále dost mlíčka, takže štěňátka jsou pořádní válečci. Největší otesánek atakuje 3 kila. Zaručený recept je prý mámino mlíčko a spokojený spánek :-)


/10. 4. 2022/

O-vrh 14 dní

Štěňátkům je 14 dní a zatím to vypadá, že máme samé Šípkové Růženky. Už se sice začínají stavět na nožky a otevírat očka, ale moc je to zatím nebaví. Máma Ginger má tolik mlíčka, že by zvládla nakojit regiment. Jsou to pořádní buřti, váhy šplhají ke 2kilům..největší otesánek má 2,20 kg. Není divu, že by prckové stále jen spali a spali. Koneckonců kam by se hrnuli, všechno to dovádění na ně určitě počká. Ginger se jich letos nějak nemůže nabažit, jakoby věděla, že jsou to její poslední štěňátka. Po nakojení už s nim ale nezůstává, nechává je v klidu spát. Její přítomnost by je nyní už rozptylovala. A spánek je přece tak sladký :-)

 


/4. 4. 2022/

Klubová výstava v Horce nad Moravou

V neděli se konala v Horce nad Moravou Klubová výstava HW. Posuzovala rozhodčí paní Elena Škvařilová. Počasí, že by psa nevyhnal, tak určitě obdiv patří všem, kdo vydrželi až do konce. Za naše odchovance nastoupili v mezitřídě Loretta a Leonardo. Oba dostali krásný posudek a známku výborná... a to se počítá :-)/4. 4. 2022/

Loretta DKK 0/0

Šestou do party z našeho L-vrhu, která má za sebou RTG kyčlí s výskedkem DKK 0/0, je Loretta. Velká gratulace paničce Lorettky. Takže prozatím Lerry, Leonardo, Lilly Princess, Loreline, Locika a nyní i Loretta... jsem zvědavá, kdo přibude další:-)

 


/1. 4. 2022/

O - vrh 1.týden

Letí to letí... před týdnem přivedla naše Ginger na svět 6 krásných štěňátek. Porodní váhy byly nadprůměrné, takže pro všechny prcky krásná startovací čára... A protože má máma Ginger mlíčka dost a štěňátka jen baští a spí a spí a baští, začínají to být pořádní cvalíci:-)


/27. 3. 2022/

Vrh - O je na světě

Jaro je tady se vším všudy... v neděli 20.3.2022 jsme přivítali na svět 6 krásných jarňátek ve složení 4 kluci (3 černí se znaky a 1 plavý) a 2 holčičky (1 černá se znaky a 1 plavá). Kdyby nebyli dva plaváčci, řekla bych, že to Ginger vzala přes kopírák. Doslova i do písmene. Jak vzhledově, tak váhově. Kromě jednoho pejska, který se narodil s váhou skoro 650g jsou ostatní na jedné bedně s 600 gramy. Ginger je zkušená mamina, takže se prozatím tváří, že 6 kousků zvládne levou zadní, takříkajíc na pohodu....a taťka Archie, ten se může pyšnit, jaké má krásné děti:-)

Pro opětovně velký zájem jsou všechna naše štěňátka již v tuto chvíli zadaná. Omlouváme se všem, na koho "se nedostalo" a děkujeme, že s námi vydržíte čekat na příští vrh.

 


/22. 3. 2022/

Štěňátka jaro 2022


/11. 2. 2022/

Štěňátka jaro 2022

Březost potvrzena!

Tento týden se nese ve znamení dobrých zpráv. Naše Ginger a nádherý plavý Archive Wonder Sambuca se v březnu stanou rodiči vrhu-O. Už se na ta naše jarňátka moc těšíme.

 


/10. 2. 2022/

L-vrh DKK 0/0

V minulých dnech nám přišla další skvělá zpráva od našich odchovanců z L-vrhu. Kromě Lilly Princess mají za sebou rentgen i Leonardo, Lerry, Locika a Loreline. Všichni s výsledkem DKK 0/0. Obrovská gratulace všem!!


/9. 2. 2022/

MV DuoCacib Brno

O víkendu se v Brně konala Mezinárodní výstava DuoCacib. V neděli nastoupila ve třídě otevřené Lilly Princess a vyběhala si krásné druhé místo a titul Res.CAC. Moc gratulujeme k výsledku a děkujeme za skvělou prezentaci!

 


/8. 2. 2022/

Další zprávy

Menu

Kontakt

Ing. Kateřina Suchomelová
Nová 153
257 44 Netvořice
E-mail: info@katveri-hovawart.cz
            katveri@seznam.cz

Mobil: 604 525 887

Štěňata hovawarta v chovatelské stanici Katveri